USD
nl nl Nederlands
Skiathos-stad
Vervoer
Metro

16 accommodaties gevonden

Kaart weergeven

Filters

Wis alle filters om alle accommodaties te zien

  • Al Mar

    Al Mar

    Gasthuis

    Uitstekend

    (290 beoordelingen)

    9.2
    Al Mar Hotel Skiathos-stad, dat een welgelegen locatie binnen 3 km van Arkos heeft, biedt uitzicht op de tuin. Het pension heeft een tuin met een balkon.

    vanaf

    US$ 66 per één nacht

  • Eliza Skiathos

    Eliza Skiathos

    Gasthuis

    Goed

    (1070 beoordelingen)

    7.8
    Eliza Skiathos hotel met 76 kamers, gelegen op slechts 7 minuten te voet van de Kathedraal van de Drie Hiërarchs, beschikt over wifi in openbare gebieden evenals een privéparkeerplaats in de buurt.

    vanaf

    US$ 29 per één nacht

  • Alexandra'S House

    Alexandra'S House

    Gasthuis

    Uitstekend

    (92 beoordelingen)

    9
    Het Alexandra'S House Hotel Skiathos-stad met 3 sterren heeft een eersteklas ligging op 25 minuten wandelen van Kasteel van Skiathos en biedt uitzicht op de berg. Tevens biedt dit comfortabele hotel…

    vanaf

    US$ 41 per één nacht

  • Skianthion

    Skianthion

    Gasthuis

    Uitstekend

    (197 beoordelingen)

    8.2
    Dit Skianthion Skiathos-stad hotel met 3 sterren is gelegen op 30 meter loopafstand van Egeïsche Zee en heeft 19 kamers voor de gasten. Het hotel biedt een privéparkeerplaats tegen meerprijs in de…

    vanaf

    US$ 100 per één nacht

  • Pension Nikolas

    Pension Nikolas

    Gasthuis

    Uitstekend

    (144 beoordelingen)

    8.8
    Pension Nikolas Skiathos-stad met 13 kamers biedt gemakkelijke tot de haven van Skiathos, gesitueerd op 6 minuten lopen hiervandaan.

    vanaf

    US$ 86 per één nacht

  • Amalia Studios Skiathos

    Amalia Studios Skiathos

    Gasthuis

    Goed

    (102 beoordelingen)

    7.4
    Dit comfortabele Amalia Studios Skiathos hotel biedt auto's en fietsen te huur aan en ligt binnen handbereik van de Plane Spotting. Tijdens uw verblijf in het 3-sterrenhotel wordt u uitgenodigd om…

    vanaf

    US$ 84 per één nacht

  • Annis House

    Annis House

    Gasthuis

    Uitstekend

    (133 beoordelingen)

    9
    Het comfortabele Annis House Hotel Skiathos-stad ligt op een eersteklas locatie op 4 km afstand van bezienswaardigheden zoals Εκκλησία Παναγία Εικονίστρια, en biedt gasten een bagageopslag aan.

    vanaf

    US$ 63 per één nacht

  • Grecos Art Skiathos

    Grecos Art Skiathos

    Gasthuis

    Uitstekend

    (570 beoordelingen)

    8.8
    Het comfortabele Grecos Art Skiathos hotel met 4 sterren biedt snelle toegang tot de Kathedraal van de Drie Hiërarchs, die op loopafstand van ongeveer 5 minuten ervandaan is gelegen. Het beschikt…

    vanaf

    US$ 19 per één nacht

  • Fotinos House Skiathos

    Fotinos House Skiathos

    Gasthuis

    Uitstekend

    (65 beoordelingen)

    8.4
    Dit Fotinos House Skiathos hotel met 3 sterren is gelegen op 800 meter verwijderd van de haven van Skiathos en op 10 minuten wandelen van het Papadiamantis Huis. Gasten kunnen hun hart ophalen in de…

    vanaf

    US$ 57 per één nacht

  • Studios Nopi-Zoi

    Studios Nopi-Zoi

    Gasthuis

    Uitstekend

    (122 beoordelingen)

    9
    Het comfortabele Studios Nopi-Zoi Skiathos-stad hotel met 4 sterren, gelegen op loopafstand van 20 minuten van Kasteel van Skiathos, bevindt zich tevens in de buurt van de Kathedraal van de Drie…

    vanaf

    US$ 86 per één nacht

  • Aria Blue Suites

    Aria Blue Suites

    Gasthuis

    Uitstekend

    (149 beoordelingen)

    8.2
    Gelegen binnen 6 minuten wandelen vanaf het Papadiamantis Huis, biedt het Aria Blue Suites Skiathos-stad hotel met 3 sterren gemakkelijke toegang tot verschillende toeristische attracties.

    vanaf

    US$ 144 per één nacht

  • Core Luxury Suites (Adults Only)

    Core Luxury Suites (Adults Only)

    Gasthuis

    Uitstekend

    (140 beoordelingen)

    8.8
    Dit Core Luxury Suites Skiathos-stad hotel met 4 sterren is voorzien van een terras, binnen 3 km van het Megas Gialos-strand. Het pension beschikt over Wi-Fi in openbare gebieden en een…

    vanaf

    US$ 239 per één nacht

  • Camelia Studios Skiathos Town

    Camelia Studios Skiathos Town

    Gasthuis

    Uitstekend

    (90 beoordelingen)

    9.2
    Camelia Studios Skiathos-stad hotel is gelegen op circa 15-minuten rijafstand van Εκκλησία Παναγία Εικονίστρια en op 1 km van het Papadiamantis Huis. Gasten die in het pension verblijven, kunnen hun…

    vanaf

    US$ 85 per één nacht

  • Evans Skiathos

    Evans Skiathos

    Gasthuis

    Goed

    (279 beoordelingen)

    8
    Het comfortabele Evans Skiathos hotel met 3 sterren beschikt over 24 kamers en ligt op ongeveer 10-minuten loopafstand van de haven van Skiathos. Het pension biedt de kans om uw zintuigen te…

    vanaf

    US$ 27 per één nacht

  • Naftilos Skiathos

    Naftilos Skiathos

    Gasthuis

    Uitstekend

    (151 beoordelingen)

    8.6
    Gasten van dit comfortabele Naftilos Skiathos hotel met 3 sterren kunnen van toegang tot Skiathitiko Spiti, gelegen op loopafstand van nog geen 5 minuten hiervandaan, genieten. Het pension ligt op 3…

    vanaf

    US$ 117 per één nacht

  • Angela - Zoi Rooms

    Angela - Zoi Rooms

    Gasthuis

    Gemiddeld

    (233 beoordelingen)

    6
    Angela - Zoi Rooms Skiathos-stad hotel met 11 kamers ligt binnen 5 minuten wandelafstand van de Kathedraal van de Drie Hiërarchs en biedt autoservice, evenals auto's en fietsen te huur. Tijdens uw…

    vanaf

    US$ 45 per één nacht

Wijzig je zoekopdracht parameters om het hotel naar je wens te vinden.

Hotels in Skiathos-stad

Skiathos-stad biedt een breed scala aan accommodaties, met maar liefst 496 hotels. De meeste hotels zijn te vinden in het centrum en dicht bij de haven, met aantrekkelijke prijzen van gemiddeld €80 voor 3-sterren en €180 voor 5-sterren hotels. Nieuwe aanwinsten, zoals Hotel Skiathos Horizon, onderscheiden zich door moderne voorzieningen en een prachtig uitzicht op zee. Ontdek de diversiteit aan opties en boek je ideale verblijf via ons platform!

Waar te verblijven in Skiathos-stad - een gids voor de beste gebieden en buurten

Hotel Name
Beschrijving

Eliza Skiathos

Atlas Suites

Rania Studios

* Er zijn veel kindvriendelijke hotels en voorzieningen beschikbaar.

* Platanias heeft mooie stranden en veilig zwemwater voor kinderen.

* Activiteiten zoals waterparken en watersporten zijn vlakbij.

Voor gezinnen is de omgeving van Platanias ideaal.

Elsa Hotel

Hotel Christina

Skiathos Living

* Het centrum biedt gemakkelijke toegang tot vergaderlocaties en zakelijke diensten.

* Dichtbij belangrijke restaurants en cafés voor informele ontmoetingen.

* Voldoende opties voor vervoer naar de belangrijkste zakelijke bestemmingen.

Businessreizigers zullen de buurt rondom het centrum van Skiathos waarderen.

Mr P. Boutique Residence

Meltemi

La Piscine Art Hotel, Philian Hotels And Resorts

* Hier is er een levendige sociale scene met veel cafés en bars.

* Geweldig om lokale kunst en cultuur te verkennen met een solo avontuur.

* Veilige wandelpaden en ontmoetingen met andere reizigers zijn gemakkelijk te maken.

Solo reizigers zullen aangetrokken worden tot de gezellige sfeer van het oude centrum.

Skiathos Avaton Hotel, Philian Hotels & Resorts

Alkyon

Capella Skiathos, Town

* Dit hotel biedt luxe en privacy met prachtige uitzichten op de zee.

* Geniet van romantische diners bij zonsondergang in het restaurant.

* Dichtbij rustige stranden voor romantische wandelingen.

Voor stellen op een romantische uitje is Skiathos Avaton Hotel een uitstekende keuze.

Chris Rea Villa

Skiathos Club

Stelios Gardens

* Hier vind je betaalbare accommodaties met bagage voorzieningen.

* Mooie stranden liggen op loopafstand en zijn gratis toegankelijk.

* Lokale markten en eetgelegenheden bieden optie voor goedkoop en heerlijk eten.

Budgetreizigers moeten de buurt van Koukounaries overwegen.

Skiathos-stad Tips die je Moet Weten

* Boek je hotel van tevoren, vooral tijdens de zomermaanden (juni tot augustus), om de beste prijzen te krijgen en uitverkochte situaties te vermijden.

* Wees je bewust van lokale festivals, zoals het Skiathos Film Festival in september, wat de prijzen en beschikbaarheid kan beïnvloeden.

* Vlieg naar Skiathos en gebruik de lokale taxi's (gemiddeld $20-30) of bussen ($4) om je snel te verplaatsen binnen de stad.

* Bespaar geld door lokale eetgelegenheden te bezoeken en gebruik te maken van kortingspassen voor openbaar vervoer voor meerdere ritten.

* Vermijd afgelegen gebieden 's nachts en bijna verlaten stranden om je veiligheid te waarborgen.

Frequently asked question

Welke hotels in Skiathos-stad bieden gemakkelijke toegang tot de beste stranden?

Hotels zoals Atlas Suites en Rania Studios liggen op korte loopafstand van populaire stranden zoals Megali Ammos en Platanias.

Welke hotels hebben de mooiste uitzichten op de zee?

Eye Q Resort Seaview en Capella Skiathos bieden prachtige uitzichten over de Egeïsche Zee vanaf hun kamers en terrassen.

Welke hotels zijn het dichtst bij populaire attracties en bezienswaardigheden?

Hotels zoals Elsa Hotel en Skiathos Living liggen centraal, waardoor je gemakkelijk de haven en de historische bezienswaardigheden kunt bereiken.

Zijn er hotels die avontuurlijke activiteiten nabij aanbieden?

Hotels zoals Skiathos Avaton Hotel hebben toegang tot verschillende watersporten en excursies, ideaal voor avontuurlijke reizigers.

Wat is de beste tijd om een hotel in Skiathos-stad te boeken?

De beste tijd om te boeken is van april tot juni en van september tot oktober, wanneer de prijzen doorgaans lager zijn en het minder druk is in de hotels.

Bedankt voor de aanmelding
Valuta
  • USD US dollar
  • EUR Euro
  • GBP Pond sterling
  • AUD Australische dollar
  • CAD Canadese dollar
  • BRL Braziliaanse real
  • CNY Chinese yuan
  • CZK Tsjechische kroon
  • DKK Deense kroon
  • HKD Hongkongse dollar
  • ILS Israëlische sjekel
  • JPY Japanse yen
  • MYR Maleisische ringgit
  • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
  • NOK Noorse kroon
  • PLN Poolse złoty
  • RON Roemeense leu
  • RUB Russische roebel
  • SAR Saoedi-Arabische riyal
  • SGD Singaporese dollar
  • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
  • KRW Zuid-Koreaanse won
  • SEK Zweedse kroon
  • CHF Zwitserse frank
  • TRY Turkse lira
  • UAH Oekraïense grivnya
  • ARS Argentina, Peso
  • THB Thaise baht
Taal kiezen
Inchecken
Uitchecken
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0